POMOC DLA SCHRONISKA W CELESTYNOWIE!!!

DLA CELESTYNIAKÓW!!!

Drodzy Rodzice

W związku ze zbliżającą się zimą, w naszym przedszkolu odbędzie się zbiórka

dla schroniska w Celestynowie.

My niewielkim kosztem możemy wspomóc potrzebujące zwierzątka a naszym dzieciom pokazać,

że warto pomagać.

Potrzebne są:

• Żywność (mokra lub sucha karma dla kotów i psów);
  • Miski (nie plastikowe);
  • Stare niepotrzebne ręczniki;
  • Obroże zapinane na dziurki jak pasek (stare po swoich pupilach lub ewentualnie jeżeli ktoś może kupić nowe);
  • Smycze (stare po swoich pupilach lub ewentualnie jeżeli ktoś może kupić nowe);
  • Szczotki do czesania (stare po swoich pupilach lub ewentualnie jeżeli ktoś może kupić nowe).

Wszystkie dary przynosimy do grup. Akcja będzie trwała do 15 grudnia 2017 r.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

DRODZY RODZICE

Zwracamy się z prośbą o przyniesienie do grup  niepotrzebnych Państwu książek,

w celu stworzenia w naszym przedszkolu

„KĄCIKA WĘDRUJĄCEJ KSIĄŻKI”.

Dziękujemy kadra pedagogiczna

"EDUKUJEMY - POMAGAMY"

Nasze przedszkole przystąpiło do

III edycji konkursu "EDUKUJEMY - POMAGAMY"

organizowanego przez:

Zgłosiliśmy się do grupy POMAGAMY i jako wolontariusze będziemy mogli wesprzeć Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Bardziej Kochani.

W związku z tym prosimy Państwa o przynoszenie KAŻDEJ ILOŚCI ZUŻYTYCH BATERII do pojemnika znajdującego się w przedszkolnej szatni.

Konkurs trwa do 31 marca 2018 roku.

Drodzy Rodzice

W naszym przedszkolu organizujemy zbiórkę nakrętek z różnych opakowań spożywczych, także chemicznych. Zebrane nakrętki przekazujemy Stowarzyszeniu Dom, Rodzina, Człowiek, które ma na celu pomoc biednym, chorym i poszkodowanym przez los oraz walkę o godność człowieka.

Pojemnik na nakrętki znajdziecie Państwo w przedszkolnej szatni.

Zgodnie z Uchwałą nr XLIX/1205/2017 Rady M. Stołecznego Warszawy z dnia 25 maja 2017 r. w sprawie czasu przeznaczonego na bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych uchwala się co następuje:

Bezpłatne nauczanie, wychowanie i opieka nad dziećmi realizowane są w przedszkolach publicznych prowadzonych przez m.st. Warszawę oraz oddziałach przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę w całym czasie ich pracy.

Uchwała nr XLIX/1205/2017

Copyright © 2017 - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 309 „Baśniowa Kraina" - Wszelkie prawa zastrzeżone.