BARDZO WAŻNE - KONTYNUACJA EDUKACJI   PRZEDSZKOLNEJ NA ROK 2017/2018

• Rodzice/prawni opiekunowie zainteresowani kontynuowaniem przez dziecko edukacji przedszkolnej w przyszłym 2017/2018 roku zobowiązani są do złożenia druku  potwierdzenia woli kontynuacji;
  • Druki potwierdzenia dostępne będą od dnia 22 marca (środa) :
    • Na tablicy ogłoszeń
    • Na stronie internetowej przedszkola
    • W sekretariacie
  • Rodzice/ prawni opiekunowie wypełniają deklarację i podpisują (zarówno mama jak i tata dziecka)
  • Wypełnione wnioski składamy u nauczycielek w grupach najpóźniej do dnia 28 marca do godziny 16:00 !!!

Niezłożenie wypełnionej deklaracji w terminie będzie skutkowało brakiem możliwości uczęszczania dziecka do przedszkola w przyszłym roku szkolnym

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2017/2018

Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego - DRUK

Copyright © 2017 - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 309 „Baśniowa Kraina" - Wszelkie prawa zastrzeżone.