Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przewiń na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy na stronie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309

„Baśniowa Kraina” w Warszawie

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309Baśniowa Kraina” ul. H. Ch. Andersena 7, 01-893 Warszawa Tel. 22 663 12 91

 

11.03.2020

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca (włącznie) zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze we wszystkich przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Oznacza to, że w tym okresie ww. placówki będą zamknięte.

12 i 13 marca br. to dni, w których będzie jeszcze można w wyjątkowych przypadkach, przyprowadzić dziecko do przedszkola.

 DECYZJA MEN

Copyright © 2020 - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 309 „Baśniowa Kraina" - Wszelkie prawa zastrzeżone.