Magiczny autobus rusza w trasę!

Tegoroczny „Dzień Dziecka” zaplanowaliśmy w niego innej formule.

W najbliższą sobotę, 30 maja zapraszamy najmłodszych mieszkańców dzielnicy na wirtualną przejażdżkę autobusem pełnym niespodzianek. Ruszamy o godzinie 14:00. Miejsce zbiórki fanpage Nasze Bielany.

Zaczynamy od wspólnego gotowania z Szymonem Czerwińskim, finalistą piątej edycji programu Masterchef. Grupa teatralna Pomarańczowy Cylinder – Teatr dla dzieci przygotuje spektakl "Profesor Wodorek i Superbohaterowie", a trio Olga Dzierżawska zaśpiewa przeboje z popularnych bajek.

Pomiędzy atrakcjami Zarząd Dzielnicy Bielany będzie czytać dzieciom bajki i wierszyki.

Nie zabraknie konkursów z nagrodami i wielu innych atrakcji. Dodatkowo zaproszeni goście opowiedzą o swoim dzieciństwie.

Data: 30 maja 2020 r. (sobota).
Godz. 14.00.
Transmisja na fanpage Nasze Bielany!