Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przewiń na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy na stronie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309

„Baśniowa Kraina” w Warszawie

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309Baśniowa Kraina” ul. H. Ch. Andersena 7, 01-893 Warszawa Tel. 22 663 12 91

 

Dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu

po ustaleniu z Radą Rodziców będzie w terminie 1.07-11.08.2020 r. 

wg zasad obowiązujących od 18.05.2020r. 

(ograniczona liczba dzieci w grupie, brak możliwości łączenia grup, procedura przyprowadzania i odbioru dzieci, ścisłe przestrzeganie zasad sanitarnych).   

Opłaty wnoszą Państwo do 5 lipca

Informujemy, iż w przypadku braku złagodzenia wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z COVID-19 dot. m.in. liczebności grup przedszkolnych, dziecko może nie mieć zapewnionego miejsca w przedszkolu na okres wakacyjny.

Przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu jest ustalona w terminie 12-31.08.2020 r.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie wakacji prosimy o wypełnienie

FORMULARZA ZGŁOSZENIA DO PRZEDSZKOLA NA OKRES WAKACYJNY

i odesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 22.06.2020 r. do godziny 15.00 (poniedziałek).

 

Copyright © 2020 - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 309 „Baśniowa Kraina" - Wszelkie prawa zastrzeżone.