Dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu

po ustaleniu z Radą Rodziców będzie w terminie 1.07-11.08.2020 r.

wg zasad obowiązujących od 18.05.2020r.

(ograniczona liczba dzieci w grupie, brak możliwości łączenia grup, procedura przyprowadzania i odbioru dzieci, ścisłe przestrzeganie zasad sanitarnych).

Opłaty wnoszą Państwo do 5 lipca

Informujemy, iż w przypadku braku złagodzenia wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z COVID-19 dot. m.in. liczebności grup przedszkolnych, dziecko może nie mieć zapewnionego miejsca w przedszkolu na okres wakacyjny.

Przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu jest ustalona w terminie 12-31.08.2020 r.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie wakacji prosimy o wypełnienie

FORMULARZA ZGŁOSZENIA DO PRZEDSZKOLA NA OKRES WAKACYJNY

i odesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 22.06.2020 r. do godziny 15.00 (poniedziałek).