Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przewiń na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy na stronie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309

„Baśniowa Kraina” w Warszawie

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309Baśniowa Kraina” ul. H. Ch. Andersena 7, 01-893 Warszawa Tel. 22 663 12 91

 

OŚRODEK ŚRODOWISKOWEJ OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – I POZIOM REFERENCYJNY

w Przychodni SPZZLO Warszawa – Żoliborz przy ul. Żeromskiego 13 rozpoczyna działalność Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży – I poziom referencyjny, w ramach którego działa Poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży.

Ośrodek udziela świadczeń w zakresie porad psychologicznych, diagnostycznych, sesji psychoterapii (indywidualnej, rodzinnej, grupowej), sesji wsparcia psychospołecznego, wizyt domowych/środowiskowych – bez skierowania.

Świadczenia udzielane są dla następujących grup:

  • Dzieci poniżej 7 roku życia,
  • Dzieci i młodzież objęci obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki oraz kształcący się w szkołach     ponadpodstawowych – do ich ukończenia, jednak nie później niż do ukończenia 21 roku życia,
  • ich rodziny lub opiekunów prawnych.

Oferta ośrodka skierowana jest dla dzieci i młodzieży, nie wymagających interwencji psychiatry, a które w szczególności:

  • borykają się z problemami zachowania, emocjonalnymi;
  • spotykają się z licznymi sytuacjami kryzysowymi, problemami komunikacyjnymi z rodzicami, rodzeństwem, nauczycielami;
  • doświadczają zaburzeń lękowych, depresyjnych, adaptacyjnych, odżywiania, psychosomatycznych;
  • padły ofiarą przemocy.

Pracownicy poradni w ramach opieki nad pacjentami będą pozostawać w ścisłym kontakcie nie tylko z rodzicami, ale także ze szkołami i pedagogami szkolnymi oraz,  w uzasadnionych przypadkach, ośrodkami pomocy społecznej i właściwymi instytucjami.

Zapisy do Poradni pod  nr tel. 225615777

Uwaga:

W chwili obecnej, z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego, porady udzielane za pośrednictwem systemów teleinformatycznych.

Copyright © 2020 - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 309 „Baśniowa Kraina" - Wszelkie prawa zastrzeżone.