W PRZEDSZKOLU „BAŚNIOWA KRAINA”
PIERWSZA GRUPA JEST JUŻ ZNANA.
RANO WSZYSTKIE „KRASNOLUDKI”
ZACZYNAJĄ OD POBUDKI.
DZIELNIE IDĄ DO PRZEDSZKOLA,
„POPRZEZ LASY, POPRZEZ POLA”.
CHOĆ NIEKTÓRE RANO PŁACZĄ,
TO W POŁUDNIE WSZYSTKIE SKACZĄ.
PRZY STOLIKACH GRZECZNIE SIEDZĄ,
I POSIŁKI ŁADNIE JEDZĄ.
ZNACZKI SWOJE ROZPOZNAJĄ
W BALONIKA BAWIĆ SIĘ UWIELBIAJĄ.
I CHOĆ WSZYSCY WOŁAJĄ NA NICH: „MALUCHY”
TO PRAWDZIWE SĄ Z NICH ZUCHY.

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Wychowawcy:

mgr Magdalena Łaszkiewicz - wychowawca

mgr Agnieszka Grabowska - nauczyciel wspomagający

p. Maria Kotarska - pomoc nauczyciela

p. Marta Rudny - pomoc nauczyciela

Krasnoludki to najmłodsze dzieci w całej „Baśniowej Krainie” Przedszkola Nr 309 w Warszawie. Mamy 3 - latka, ale potrafimy same zjadać śniadanko i obiadek, oraz rozbierać się do leżakowania. Mamy śliczną kolorową salę w której bawimy się lalami, autkami, klockami a także możemy coś ugotować w kąciku kuchennym ;-). Wiemy, że zabawki są dla wszystkich dzieci, należy się nimi dzielić.
A tuż po zabawie staramy się pomagać naszym paniom w sprzątaniu, choć czasem to różnie bywa. Uczymy się także wierszyków, ślicznych piosenek, na przykład o „Krasnoludkach” i o paluszkach. Z naszą panią malujemy farbami, kredkami jak też wyklejamy plasteliną, a za dobre zachowanie dostajemy kolorową naklejkę.

Copyright © 2017 - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 309 „Baśniowa Kraina" - Wszelkie prawa zastrzeżone.