WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

mgr Karolina Olczak - wychowawca

mgr Edyta Jurczak - wychowawca

mgr Katarzyna Kesler - pedagog specjalny

TYGRYSKI To my - dzielne przedszkolaki.

W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy i uczymy wytrwale.

Kącików do zabawy mamy wiele i bawimy się wszyscy jak przyjaciele.

Gry, puzzle, układanki, różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie rozwijają.

W ciągu dnia tańczymy, śpiewamy i na instrumentach muzycznych gramy.

W naszym przedszkolnym ogródku chętnie przebywamy i świeże powietrze noskiem wdychamy.

Nasze panie – Karolina i Edyta wciąż nowe zabawy nam wymyślają i o edukację naszą dbają.

O naszą salę, dbamy, a zabawki na miejsce pięknie odkładamy.

Copyright © 2018 - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 309 „Baśniowa Kraina" - Wszelkie prawa zastrzeżone.