SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO

Własnoręcznie przygotowane śniadanie smakuje najlepiej :)

_____________________________________________________________

DZIEŃ WEGETARIAŃSKI

21 lutego 2020 r. w związku z realizacją wewnątrz - przedszkolnego programu zdrowotnego w naszym przedszkolu był dzień wegetariański. Od śniadania do podwieczorku na stołach naszych przedszkolaków pojawiały się potrawy bez mięsa.

Dodatkowo drugie śniadanie i podwieczorek były przygotowane przez naszych młodych kucharzy.

Dzieci z grup I, II i III przygotowały na drugie śniadanie BUDYŃ JAGLANY - kliknij przepis :)

Dzieci z grup IV, V i VI przygotowały na podwieczorek PASTĘ Z BIAŁEJ FASOLI -kliknij przepis :)

SMACZNIE I ZDROWO :)

Pozostałe zdjęcia w zakładce "Z życia przedszkola"