Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

• Rodzice/prawni opiekunowie dzieci zakwalifikowanych do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na przyszły rok szkolny 2018/2019 zobowiązani są do złożenia druku POTWIERDZENIE WOLI zapisu dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej;
  • Druki potwierdzenia dostępne będą są od dnia 20 kwietnia 2018 r. (piątek): Rodzice/ prawni opiekunowie wypełniają deklarację i podpisują (zarówno mama jak i tata dziecka)
    • Na stronie internetowej przedszkola
    • W sekretariacie
  • Wypełnione wnioski składamy w przedszkolu/szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane od 20 kwietnia godz 13.00 do 27 kwietnia do godz. 16.00!!!

Niezłożenie wypełnionej deklaracji w terminie będzie skutkowało brakiem możliwości uczęszczania dziecka do przedszkola w przyszłym roku szkolnym.

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2018/2019.

Copyright © 2018 - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 309 „Baśniowa Kraina" - Wszelkie prawa zastrzeżone.